Weideheem biedt 36 plaatsen aan ouderen met dementie die niet langer thuis kunnen wonen. In De Boomgaard zijn vier kleinschalige woongroepen gecreëerd: De Eik, De Beuk, De Linde en De Kastanje. Op De Beuk en de Linde wonen per groep 12 cliënten. Op de Eik en De Kastanje wonen per groep 6 cliënten.
Veilig, herkenbaar en huiselijk
De kleinschalige woonvoorzieningen vormen een veilige, herkenbare en huiselijke omgeving en fungeren dus als volwaardig alternatief voor het traditionele verpleeghuis. De bewoners beschikken per huishouden over een gezamenlijke huiskamer, een eigen woon-/ slaapkamer en een gedeelde badkamer. De slaapkamers zijn gestoffeerd en standaard ingericht met een bed en linnenkast. Alle appartementen zijn voorzien van airco. De bewoners kunnen er in principe tot aan het einde van hun leven blijven wonen.
Toewijzing
Om in aanmerking te komen voor een appartement is een indicatie nodig van het CIZ. De appartementen voor beschermd wonen zijn bedoeld voor mensen met een indicatie ‘verblijf en behandeling op psychogeriatrische gronden’. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Cliënten Service Bureau van Zorggroep Noordwest-Veluwe.